خانه / اخبار خارجی / Top 10 Best Electric Cars در بریتانیا ۲۰۱۸ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

Top 10 Best Electric Cars در بریتانیا ۲۰۱۸ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

۴٫ Jaguar I-Pace

اولین خودروی لوکس الکتریکی از تولید کننده اصلی اصلی به به طور مستقیم در Tesla با مشکل مواجه شده است. I-Pace در کوتاهترین زمان با کیفیت داخلی استثنایی و طراحی قابل توجهی که کمی بیشتر است SUV نسبت به سالن. کمبود شارژر ۱۰۰ کیلو وات از توان بالقوه آن به عنوان یک وسیله نقلیه طولانی مدت استفاده می کند (هرچند که در طول زمان به دلیل رشد زیرساخت ها بهبود می یابد) و اطلاعات سرگرمی می تواند بهتر باشد، اما استاندارد EV را مدیریت می کند و از عملکرد دو موتور ۱۹۷ اسب بخار بهره می گیرد.

۵٫ نیسان لیچ

هنگامی که اولین بار وارد شد، برگ نشان داد که چه وسیله نقلیه الکتریکی مقرون به صرفه است. در حال حاضر در پوشش نسل دوم ، در ظرفیت باتری ۲۵ درصد افزایش یافته است، برای دامنه ۱۶۸ مایل با WLTP گواهی شده است. افزایش قدرت و گشتاور بیش از پیشین آن، باعث می شود که احساس راحتی بیشتری نسبت به رانندگی داشته باشید و این به اندازه کافی عملی است که خانواده های کوچک بتوانند به عنوان وسایل اصلی حمل و نقل خود استفاده کنند. با استفاده از ماشین مجازی دولتی، قیمت را پایین می آورد تا از نوع hatchbacks های معمولی در اواسط بازار، به نظر می رسد حتی ارزش بهتر.

۶٫ Renault Twizy

Microcar بیشتر از خودروی شهر، کوچکترین رنو EV است حتی کمتر از Smart Fortwo و شش اینچ باریکتر است. طرح صندلی ۱ + ۱ و موقعیت رانندگی مرکزی مانند دوچرخه هستند و درهای اختیاری هستند، اما موتور سیکلت بزرگ ممکن است فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشد. نه سرعت و نه محدوده، نقاط قوت، بسته باتری ۶٫ ۱ کیلووات است که در فاصله ۴۳ مایل بین اتهامات قرار گرفته و با سرعت ۸٫۴ ثانیه صعود می کند تا با یک مسافر در عقب به ۳۰ مایل بر ساعت برسد. با این حال، برای مسافران با سفرهای کوتاه (و کمد لباس زمستانی گرم) Twizy یک جایگزین الکتریکی ارزان برای حمل و نقل عمومی است.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …