خانه / اخبار خارجی / McLaren 720S Track Pack 2018 بررسی UK – کارشناس سلامت خودرو 🚘

McLaren 720S Track Pack 2018 بررسی UK – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

آیا این دقیقا چه اتفاقی می افتد اگر یک لباس مسابقه ای کلید های مربوط به بخش برنامه ریزی تولید داشته باشد؟

و اکنون این است – بسته ی مسیر ۷۲۰S. این یک بسته McLaren است که در حال حاضر به ۵۷۰S، در کوپه و فرم عنکبوتی اعمال شده است و با یکی از ده سفارشات آن را به عنوان یک گزینه برای این مدل ها مشخص می کند، ، اگر نه در ماده سپس در سبک.

چه چیزی آن را دوست دارد؟

تخصص موتورسواری که به McLaren اجازه می دهد تا اتومبیل هایی مانند سنن را بکشند از طریق تمام محصولات مارکت شلیک می شود، بنابراین در مقایسه با رقابت ۷۲۰S در حال حاضر احساس می کند به طور قابل توجهی مسیر بهینه سازی شده است .

Scuttle sensationally کم است، و توتون کربن Monocage II که تا حدودی امکانات این طراحی می دهد چرخه سفتی پیچ خورده گسترده. پدال ترمز نیز جریمه شده است تا راننده را تشویق به استفاده از پای چپ خود کند و به این ترتیب، کمکی در مورد سروو وجود دارد. شگفت آور هیچ کشویی در فرمان وجود ندارد – هیچ کدام در همه جا – و برای این تستر موقعیت رانندگی فراتر از نظر انتقادی است. [۱۹۶۵،۹۰۰۲] با وزن خشک ۱۲۸۳ کیلوگرم، ۷۲۰S نیز برای چیزی غیر از چیزی که نه تنها حمل ۳٫ لیتری V8 با دو توربوشارژر در شکم خود، اما با یک ردیف نزدیک به سری ۵ است. بسته آهنگی ۲۴ کیلوگرم دیگر از معادله را با استفاده سخاوتمند از کربن فیبر و مجموعه ای از آلیاژهای جعلی فوق العاده سبک که در تایرهای Pirelli P Zero Corsa کشیده شده است، می گیرد. در واقع باید وزن بیشتری نسبت به آن داشته باشیم، زیرا یک نوار مهار تیتانیوم (در مورد ماشین تست ما بیش از حد) راه خود را به داخل کابین پیدا کرده است. به نظر می رسد خوب، خوب است، اما سطوح ضعیف ناخوشایند فلزی بر روی چرم در نمونه آزمایش ۱۸۰۰ مایل ما

مهندس توسعه می تواند پیامدهای پویایی این تغییرات را شناسایی اما در جاده ها، با متغیرهای بسیاری از من می توانم تظاهر به تفاوت معنی دار متوجه شده اید. ۷۲۰S در حرکت باقی میماند. فرمان هیدرولیکی شاید بیشتر از لذت بردن از طریق لبه Alcantara Track Pack باشد، اما ستاره این نمایشگر شاسی Proactive است که بدون تغییر است. در هر یک از سه حالت، این تنظیم یک ترکیب برجسته از کنترل ملایم اما غیرقابل انکار است، مگر اینکه شما یک جاده B بخصوص که دوست نداشتید را با هم ترکیب کنید. در جای دیگر، این موارد از فرشهای جادویی است.

عناصر راحت تر قابل توجه از Track Pack نیز رضایت بخش هستند. کرسی های کربن کربنی که در دو اندازه گنجانده شده اند، با شکوه و باسن، باسن و دنده های هر دو شما و مسافر خود را حفظ می کنند و یک منبع پایدار اعتماد به نفس هستند. اگزوز ورزشی همچنین ۷۲۰S را با تزریق ارزشمندی در بالای محدوده چرخش، و جعبه کربن مسطح ساخته شده در مورد کربن مناسب در vibe سیلیکون دره خودرو. در اکثر موارد، کربنی زیادی نیز وجود دارد و در ترکیب مکلارن نارنجی رنگ شما باید بگویم که ۷۲۰S هرگز چنین پانچ نوری سختی نداشته است.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: