خانه / اخبار خارجی / ۲۰۲۰ پورشه ۹۱۱ GT3 در بدنه خودرو نزدیک می شود – کارشناس سلامت خودرو 🚘

۲۰۲۰ پورشه ۹۱۱ GT3 در بدنه خودرو نزدیک می شود – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

منابع مبتنی بر اشتوتگارت، با پیوندهای مستقیم با پورشه مورتسپورت، ادعا می کنند که طرح GT3 برای به دست آوردن یک نسخه قوی تر از موتور توربو شش سیلندر با ظرفیت ۳/۸ لیتری که دارای هشت هسته ای است، موجود است. [۱۹۶۵،۹۰۰۲] در ۹۱۱ توربو جدید، انتظار می رود که در نیمه دوم سال آینده، موتور تجدید نظر شده ۵۷۲ اسب بخار را به خروجی برساند و خروجی ۹۱۱ Turbo S را همانند خروجی تولید کند. با این حال، پیشنهاد می شود که آن را برای ارائه در جایی در منطقه از ۵۱۳ اسب بخار برای ۹۱۱ GT3 جدید ارائه شده است.

با موتور توربو شتاب ۴٫۰ لیتری با استفاده از امروز ۹۱۱ GT3 با ۴۹۳ اسب بخار واحد دوگانه توربو شارژ بدون شک باید به پتانسیل نه تنها افزایش قدرت خروجی جانشین آن را افزایش دهد، بلکه باعث افزایش گشتاور عمده نیز خواهد شد.

در ۹۱۱ توربو امروز، واحد دوگانه با توربوشارژ ۳٫۸ لیتری، ۵۲۴ پوند فوت بین ۲۲۰۰ دور در دقیقه و ۴۰۰۰ دور در دقیقه، در مقایسه با ۳۳۹ پیکسل فوت بین ۶۰۰۰ و ۹۰۰۰ دور در دقیقه برای ۴٫۰ لیتری که به طور طبیعی در حال چرخش ۹۱۱ GT3 است.

همچنین با توجه به تغییرات بزرگی در ۹۱۱ GT3، گزارش شده است که Blume همچنین یک نور سبز قطبی را به مدل جدید ۹۱۱ هیبریدی در سری جدید ۹۹۲ ارائه کرده است.

جزئیات هنوز باقی نمانده است، هرچند انتظار میرود که ۹۱۱ بنزینی با قدرت ۹۱۱ آینده کاررا ۳٫۰ لیتر توربوشارژ با موتور هشت سیلندر افقی مخالف با موتور الکتریکی ۹۴ اسب بخار برای خروجی ترکیبی ۴۷۸ اسب بخار. انرژی برای موتور الکتریکی شایع است که از یک باتری یون لیتیوم ۱۱ کیلو وات ساعت بدست می آید

ادامه مطلب

اولین سوار: ۲۰۱۹ نمونه اولیه پورشه ۹۱۱

۲۰۱۹ پورشه ۹۱۱: ویدیو جدید نشان می دهد ۹۹۲ Carrera 4S در Nürburgring

قدرت و شکوه: ۷۰ سال پورشه


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …