خانه / اخبار خارجی / ۲۰۱۹ مرسدس بنز CLA در آزمایش نزدیک به تولید ظاهر شد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

۲۰۱۹ مرسدس بنز CLA در آزمایش نزدیک به تولید ظاهر شد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

درب عقب های عقب، همانند ترمزهای تیراندازی که قبلا دیده شده اند، طولانی تر از نسل اول، به نظر می رسد در اتاق عقب عقب بلند و ورود و خروج مسافران آسان تر است.

CLA جدید و CLA تیراندازی ترمز خواهد بود مدل پنجم و ششم برای استفاده از پلت فرم MFA2 مرسدس بنز، در زیر از کلاس A ، سالن کلاس A ، فاصله A-class سالن دو محور بزرگ و اخیرا unveiled کلاس B . این پشتیبانی از هر دو درایو جلو و چهار چرخ و طراحی شده برای قرار دادن یا پرتو پیچشی یا چند شاخه عقب تعلیق.

CLA در تعدادی از مدل های جدید مرسدس بنز قرار گرفته است که در سال ۲۰۱۹ به جاده رسیده است، از جمله نسل چهارم GLE و EQ C الکتریکی SUV .

زمان دقیق معرفی CLA و CLA ترمز شلیک هنوز مشخص نشده است اما Autocar می داند که سابق احتمالا در نمایشگاه آینده الکترونیک سال ۲۰۱۹ در لاس وگاس در ماه ژانویه ظاهر خواهد شد. مرسدس بنز نشان می دهد نقشه راه ادامه ی محصول برای ۲۰۱۹

مرسدس بنز برای اولین بار تایید کرده است که جانشینان CLA و CLA تیراندازی ترمز و همچنین هشتمین مدل جمع و جور در قالب GLB SUV در سال ۲۰۱۹ با صدور فتحی به اصطلاح نقاشی نقشه جاده.

گرافیک، بخشی از یک نمایشگاه اعلام فروش ماشین ۲۰۱۸ ایالات متحده تا پایان ماه سپتامبر، نشان دهنده شش خودروساز مرسدس بنز است که سال آینده معرفی خواهند شد.

پیوستن به CLA، ترمز Shooting CLA و GLB نسخه های فشرده شده GLC SUV و GLC کوپه و نسل سوم GLS .

دیگر مدل های جدید مرسدس بنز برای فروش در سال ۲۰۱۹ تایید شده شامل نسل چهارم GLE (قبلا M کلاس)، نسل سوم نسل B و اولین مدل از بخش خودروی الکتریکی EQ مرسدس بنز EQ C – همه اینها قبلا معلوم شده است.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: