خانه / اخبار خارجی / ۱۰ بهترین SUV های هیبریدی در فروش در بریتانیا ۲۰۱۸ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

۱۰ بهترین SUV های هیبریدی در فروش در بریتانیا ۲۰۱۸ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

۵٫ Kia Niro PHEV

راحت ترین خودروی Kia با کارآمدترین سوخت (که در هر حال از یک موتور احتراق استفاده می کند)، تقریبا یک کروموزوم Niro یک رقم اقتصادی در منطقه ۲۱۷mpg و انتشار CO2 کم از ۲۹g / km، هرچند در چرخه قدیمی NEDC

دارای یک محدوده الکتریکی تنها ۳۶ مایل است و براساس ریز مدل ۳،۱۹۴۵،۹۰۰۸ ماشین استاندارد است. این بدان معناست که صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با پشتیبانی Apple CarPlay، شارژ کردن گوشی های هوشمند بی سیم، کنترل کروز انطباقی و خط کمک به شما کمک می کند. شما می توانید بسته بندی هوشمندانه و فضای زیادی از کابین را انتظار داشته باشید و قیمت گذاری معمول Kia .

۶٫ تویوتا C-HR

یک خروار واقعی از این نکته، تویوتا چشمگیر نوسان SUV است که با کوپه مانند یک ظاهر طراحی شده است – و آن را دست زدن به حمایت از نگاه خود را. سقف شیب دار می تواند سایز عقب را کاهش دهد و سیستم اطلاعاتی تویوتا یک پچ در برخی از رقبای نیست. قدرت ترانسفورماتور آن می تواند کمی بی روح احساس کند، اما هنوز هم به عنوان یک هیبریدی به سبک ورزشی، دوستانه و خانوادگی سازگار است.

 Toyota C-HR

۷٫ Range Rover Sport P400e PHEV

چنین تقاضایی برای یک نسخه پلاگین Range Rover sportier Land Rover بود که تا آن زمان که ما بر روی جاده های انگلستان رانندگی کردیم، یک مدل ۲۰۱۹ با موتور قدرتمند تر از قبل تایید شده است این خبر خوب است، زیرا حتی با یک موتور کوچک P400e خود را قادر به هدایت است. همانطور که با همتای بزرگتر آن ، بهتر است برای رانندگان و محله های کوچکتر که بتوانند باتری را شارژ کنند، مناسب است، اما با این وجود شما آن را رانندگی می کنید، در لوکس سفر خواهید کرد.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: