خانه / اخبار خارجی / کمپس جیپ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کمپس جیپ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

کمپس جیپ است در بازار سودآور SUV جمع و جور [۱۹۶۵،۹۰۰۲] رده آنها متعدد است، و به رهبری توسط کسانی که از Volvo XC40 و فولکس واگن Tiguan ، اما چند از این رو، برای رعایت اصول مطلوب، خود را حمایت از ارتقاء سوار می کنند.

بنابراین نباید به عنوان تعجب آور باشد که یک شرکت با ۷۰ سال دور از جاده دانش، چگونه باید تلاش خود را در استفاده از تجربه خود و درخواست تجدید نظر به رانندگان که ممکن است فقط می خواهم برخی از مواد تشکیل دهنده مطابقت با سبک. به همین دلیل کمپس نه تنها دارای یک صفحه سفارشی رندر شده است، بلکه با یک چرخ دنده چهار چرخی ساخته شده با GKN ساخته شده است و به همین دلیل آن را مطابق با یک خودروی لوکس تر تعریف شده با وسایل نقلیه تعلیق طراحی شده برای ارائه چرخ دنده ای مناسب ارائه می دهد.

جعبه دنده همچنین دارای یک نسبت خزنده است که قادر به ارائه حداکثر گشتاور به هر دو محور است و امکانات رفاهی مانند یک درب عقب خودرو الکتریکی و چرخ های ۱۹ اینچی به عنوان گزینه ها در دسترس هستند. از لحاظ تطبیق پذیری مطلق، بسیار کمی دیگر در این کلاس نزدیک می شود – حداقل در کاغذ.

به همین دلیل است که ما در حال آزمایش قطب نما هستیم. هیچ کس نباید شک سازندگان Wrangler – یک کوه واقعی کوهی از یک ماشین با تاریخ غیرواقعی – بتواند یک وسیله نقلیه قدرتمند و قدرتمند را در بودجه ارائه دهد. اما به همان اندازه، صرفه جویی در چنین خودرویی در یک بدن جذاب هیچ تضمینی برای رفتارهای رضایت بخش در راه نیست.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …