خانه / اخبار خارجی / مرسدس بنز S-Class S500L 2018 بررسی طولانی مدت – کارشناس سلامت خودرو 🚘

مرسدس بنز S-Class S500L 2018 بررسی طولانی مدت – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

اما چرا S500؟ سه دلیل: اول، S500 همیشه انتخاب اصلی برای افرادی است که به سادگی خرید یک ماشین دیزل "فرودگاه" نیست. دوم، من این نگهدارنده خودرو هستم و در طی سالها دو S500 داشتم. چقدر جالب است که تفاوت های آنها و شباهت های شگفت انگیز را بررسی کنید.

سوم اینکه تا زمانی که S500 بر روی مرسدس بنز بوتلید ظاهر شده است، قدرت موتور این مدل تا به حال V8 گوشتی بوده است. این آخرین ماشین دارای جدید ۳٫۰ لیتری توربوشارژر درون خطی شش با یک تولید کننده شروع کننده یکپارچه ۴۸V (ISG) است که کمک و جمع آوری انرژی ترمز را فراهم می کند.

چقدر جالب است که ببینیم آیا فضاهای سنتی S500 – صاف و قدرتمند و بی نظیر

در انگلستان، سالن S500L در جاده ای که از ۸۶،۳۳۰ پوند شروع می شود شروع می شود، که به نظر می رسد برای آنچه که شما دریافت می کنید بسیار مناسب است، به ویژه از آنجا که تنها ۵۰۰ شما می توانید خرید AMG Line بیت های بدن را به نظر می رسد تهاجمی تر و ورزشی – و بسیار کمتر مانند یک ماشین فرودگاه. با اضافه شدن مخاطبین در مرسدس، ما مجموعه ای از اضافی را اضافه کردیم که هزینه آن فقط بیش از ۲۵۰۰۰ پوند بود که با توجه به اینکه لوازم اضافی به طور سنتی برای دستگاه های خودرو سازی بسیار ارزشمند است، به شما یک دید کاملا روشن از جایی که آنها پول خود را می سازند، می دهد.

به طور خلاصه، ابزار ما شامل چهار بسته جامع انتخابی (حق بیمه، کمک درایور، تجهیزات اجرایی و چرم نپا منحصر به فرد) به همراه چهار گزینه فردی است: نمایش شبانه (۲۰۸۰ پوند)، شیشه ی خصوصی (۳۴۵ پوند)، Designo matt white رنگ (۳۶۵۰ پوند) و کمربندهای عقب هوشمند (۹۹۵ پوند). پکیج Premium plus (5395 پوند) مواردی مانند دربهای نرم افزاری، یک hi-fi مگاپیکسل و دوربین ۳۶۰deg را اضافه می کند. بسته کمک رانندگی (۱۶۹۵ پوند) کنترل فاصله، فرمان، ترمز و کمک های کور نقطه و گیزمو را تنظیم می کند که سرعت شما را خم می کند. تجهیزات اجرایی (£ ۴۶۰۰) سطوح راحتی بیشتری از جلو و عقب را فراهم می کند و علاوه بر مواردی مانند کرکره غلتکی برای پنجره عقب و بسته بندی چرم ناپا (۶۸۹۰ پوند) مرسدس بزرگ را در بهترین مواد موجود در اختیار دارد. به طور خلاصه، S-Class ما یک ماشین سفید است که افزودن بدن آن، چرخ های AMG 19 و رنگ مات سفید، آن را به دور از نگاه "خودرو عروسی" در خطر است که ممکن است برای دریافت، در حالی که یک لنز لمسی نگاه می کند که دقیقا همان چیزی است که شما در هنگام اولین بار این خودرو را در حال حرکت می گذارید، به شما قول می دهد: تجربه پیشرفته موتور سواری کلاس.

هنگامی که شما آن را شروع می کنید، ماشین به سختی حرکت می کند. شش راست صریح است و ۴۸G ISG بزرگ و قدرتمند است، بنابراین معمولی 'ruh-ruh-ruh' فقط وجود ندارد. سکوت وجود دارد، شما دکمه شروع را فشار می دهید و یک جسد دور وجود دارد، و شما به سختی فشرده به تعیین زمانی که یکی به یکی دیگر تغییر کرد. این پالایش، و آن را برای راه بسیاری از چیزهای کار در این ماشین صحبت می کند.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: