خانه / اخبار خارجی / مرسدس بنز C-Class Estate C300de 2018 بررسی – کارشناس سلامت خودرو 🚘

مرسدس بنز C-Class Estate C300de 2018 بررسی – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

شیوه ای که در آن دو موتور با هم کار می کنند بسیار چشمگیر است. ترک C300de را در حالت رانندگی استاندارد هیبرید خود و موتور الکتریکی شتاب خطی صاف و خطی را از خط خارج می کند. با فوریت کمی بیشتر آشنا می شوید و موتور دیزل به طور گسترده ای بدون درز به کار خود ادامه می دهد، با هر دو موتور که این لجن بزرگ را از گشتاور پایین پایین برای رسیدن به سرعت ماشین به سرعت در حال حاضر واقعا سریع.

خودکار جعبه نیز به خوبی کار می کند: شما به طور عمده آن را متوجه نمی شوید که کار کردن به جابجایی مته ها در سبک سبک تر رانندگی که مسیر شلوغ شهری خود را تقاضا می کند، هرچند که اگر شما با رانندگی با درجه ای بیشتر باشید، درست است شور و شوق، من نمی توانم بگویم.

در مورد راه C300de سواری ، کمی از کیسه مخلوط است. قطعا یک ماشین راحت است؛ در اینجا کنترل دقیق و جسورانه ای وجود دارد که به آن امکان می دهد تا سطوح خفیف را با مقدار زیادی در راه اعتماد به نفس مقابله کند. اما توده ها، رکاب ها و دیگر نقص در سطح جاده باعث می شود که لمس آرامش خود را از دست بدهد، و گاهی اوقات این تصور را نشان می دهد که این گیاه به جای اتو کردن، این تکه های کمتر از ستارگان Tarmac را می شکند.

از طریق گوشه های تنگ تر نیز به خوبی مدیریت می شود و همچنین فرمان، در حالی که دقیقا با احساس احساس نمی کند، خوشحال به طور مستقیم و با شکوه وزن است.

داخلی در عین حال، حفظ همان حس تنوع است که برای همه C کلاس ها . نور محیط و پانل های چوبی به این بخش نگاه می کنند، اگر چه دومی احساس ناخوشایند به لمس می دهد، در حالی که صندلی های چرمی ماشین آزمایشی ما هر دو راحت و حمایتی هستند.

C300de بدون صفحه دوگانه جدید طرح داشبورد جدید کلاس A ، و سیستم آن، در حالی که به راحتی به اندازه کافی برای کارکردن نیست، سامانه شیک ترین در بازار است – به ویژه در کنار که توسط آئودی و ارائه شده است. ] BMW . با این حال، به طور کلی، شما در معرض خطر تغییر احساسات نیستید.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …