خانه / اخبار خارجی / قبل از اینکه آنها را بخریم، آنها را خریداری می کنیم: ۱۲ تا اکتبر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

قبل از اینکه آنها را بخریم، آنها را خریداری می کنیم: ۱۲ تا اکتبر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

آیا یک اسپایدر رنو اسپرت استفاده می شود که کمتر از ۲۹۰۰۰ پوند قیمت دارد؟ اینها خرید های معامله ای است که ما برای فروش آن ها را دیدیم

همه ما در اینجا در برج Autocar تحسین جدید Alpine A110 ، اما برخی از ما فکر می کنیم قیمت آن ۵۰ کیلوگرم به اندازهای شیب دار است

به بازار مورد استفاده برای چیزی به عنوان سرگرم کننده به عنوان A110، اما در نیمی از قیمت، ما را با چهره با رنج بی رحمانه رنو اسپیریدر به ارمغان می آورد. یا صبر کنید: آیا ما به معنای بدون سقف اتومبیل رنو اسپیریدر است؟

این شیرینی با شکوه باز یکی از اولین وسایل نقلیه بود که از پورتال ورزشی رنو منتشر شد و در کارخانه آلپ در Dieppe ساخته شد.

۱۴۸ اسب بخار ۲٫۰ لیتری موتور از Clio ویلیامز و با تنها ۹۲۰ کیلوگرم خودرو برای حرکت، عملکرد پر جنب و جوش بود: فکر ۰-۶۰mph در ۶٫۵sec و احتمالا و بسیار باد، سرعت بالا ۱۳۱ مایل در ساعت این صندلی دارای یک جعبه دستی پنج سرعته بود که چرخهای عقب، یک شاسی آلومینیومی اکسترود شده با قدرت صنعتی، یک صندلی کامپوزیت با درب قیچی و دو شاخه دوار داشت.

امروز، هنوز هم وجود ندارد عدم نمایش بصری و یا لذت لمسی. با استفاده از این ورودی های عظیم هوا، به نظر می رسد سر خود را چرخانده، و سریع آن (اما مانند ترمز، unassisted) فرمان و گرفتن بسیار زیاد areboth هنوز هم لذت بخش است.

جستجو در وب برای عنکبوت و شما به زودی پیدا کنید یکی با پاها یک بار یک بار، شما می توانید یکی را برای خیلی کمتر از آنچه که در اینجا یافت می شود خرید، اما تنها حدود ۱۰۰ از آنها به انگلستان وارد شد، بنابراین شما مجبور به قبول این است که در حال حاضر یک ماشین جمع آوری، و با توجه به دلخوشی از بازار. آنها در سال ۱۹۹۶ به ۲۵٫۹۵۰ دلار اضافه می کنند، بنابراین شاید این قیمت ۱۵،۰۰۰ دلاری از قیمت ۲۸،۹۹۵ پوند به اندازه ی کافی در دسترس نباشد. پس از همه، تقریبا نیمی از قیمت A110 است.

استون مارتین DB7 Vantage، ۱۹،۹۹۵ دلار:

اخبار سرچشمی اینجاست که هنوز هم امکان خرید یک استون مارتین V12 برای کمتر از ۲۰،۰۰۰ پوند است. و یک کتابچه راهنمای برای بوت شدن. این DB7 Vantage ممکن است به عنوان برخی از پیشنهادات Marque نباشد، اما تمیز است و به نظر می رسد که در لیست خوب باشد، با وجود داشتن ۱۴۴،۰۰۰ مایل در ساعت.

Polski-Fiat 126P ، £ ۳۱۹۵:

اگر شما به دنبال یک ماشین کوچک هستید که می تواند در میان دیوارها قرار بگیرد، این نسخه از پلی استیشن ۱۲۶ Fiat 126 ممکن است برای شما باشد. موتور ۲۴ اسب بخار ۶۵۲ اسب بخار و سرعت بالای آن ۶۵ مایل در ساعت نمی توانند جهان را در آتش بگذارند، اما شما می توانید آن را در هر کجای مسافتی رانندگی کنید و چند اتومبیل چنین شخصیتی دارند.

Alfa Romeo 147 GTA، ۵۲۵۰ پوند:

یک موتور ۳٫۲ لیتری ۲۴۷ اسب بخار پر جنب و جوش تحت V6 کاپوت ۱۴۷ خنک و یک اسب نر ایتالیایی با یک ضربه واقعی: ۰-۶۰ مایل بر ساعت فقط ۶٫۳ ثانیه است درست است که برخی از مسائل مربوط به صرفه جویی در قدرت از طریق چرخ های جلو وجود دارد، اما حداقل شما سرگرم تلاش برای حفظ آن در یک خط مستقیم.

لکسوس LS430، ۴۲۵۰ پوند:

عکس خود را در این لپ تاپ لسوس، موتور کرمی که در زیر کلاه گیس خود ظاهر می شود، دور زده است. این لنز کاملا لود شده است و تنها نقصی که ممکن است در اختیار داشتن این لیموزین لوکس است ۱۵۳،۰۰۰ مایل ثبت شده است.

با این حال، لکسوس کیفیت ساخت و همه چیز را – احتمالا برای همیشه ادامه خواهد یافت.

ساعت حراج:

فراری Mondial : خوب، بنابراین همه ما می دانیم Mondial محبوب ترین فراری از تمام دوران نیست – اعتبار کسانی که رانده شده اند ممکن است کمی ناعادلانه در نظر بگیرند – اما این تنها £ ۱۹،۰۰۰ در حراج اخیر ساخته شده است و این در مورد حداقل شما در حال پرداخت برای یکی از جاده در انگلستان است. این یکی از کارهای بسیار انجام شده بود، از جمله بازسازی موتور، کامیون کامل و کابین به طور کامل بازسازی شده بود. این حتی با مساحت ضمانت شده (و نسبتا متوسط) ۷۸،۰۰۰ و با یک سال MOT فروخته شد. مالک جدید بدون شک این V8 شیرین را تحسین می کند و او حتی می تواند بچه ها را برای سوار شدن همراه کند.

آن را در حالی که می توانید بگیرید:

آئودی A6 2.0 TDI قیمت جدید £ ۳۳،۹۲۵٫ قیمت در حال حاضر: £ ۲۲،۳۸۰

Audi A6 ممکن است بدبختی را به یک کلاس متولد شد که شامل یخ Cool BMW سری ۵ ، اما در سال های اخیر، دور شایستگی و هوای آرامش آن را یکی از دلخوشی های ما ساخته است. در حال حاضر، مدل جدیدی در اختیار شما قرار گرفته است که به معنی آن است که قدیمی ها کمی معقول هستند. ما یک ساله ۲۰۱۷ ۲٫۰ TDI A6 با ۵۰۰۰ مایل در ساعت پیدا کردیم که برای بیش از ۱۱۰۰۰ دلار کمتر از هزینه جدید است.

برخورد واژگان:

خلاصه: سرخپوستان، من از برداشتن و غیره متنفرم، اما همه ما گاهی اوقات نیاز به یک.

دوج Ram SRT-10 دونده شب: £ ۲۶،۹۹۰

سبک همه چیز خوب و خوب است اما استفاده از آن است زمانی که هیچ ماده ای برای پشتیبان گیری آن وجود ندارد این رام قطعا در مورد ماده کوتاه نیست. فضا برای پنج، تمام معیارها و یک خلیج خشک باران پوشیده شده مناسب برای تمام انواع مواد، باعث می شود که آن را بیشتر استفاده می شود از تپانچه دختر کوچک مکس با عرشه Teak باز است. اما واقعا این کامیون در مورد ۸٫۳ لیتری Viper V10 است – همه ۵۰۰ اسببخار از آن است. آنها می گویند جایگزینی برای جابجایی وجود ندارد. در این مثال، آنها درست هستند الکس رابینز

ضد فریزر Ford F100: 29،۹۹۵ دلار

اگر می خواهید با خرید یک کامیون آمریکایی، شما می توانید بر اساس اندازه انجام شده توسط الکس انجام شده است. یا می توانید زیبایی آرامش بخش خود را در یک رنگ بنفش رنگارنگ بردارید. این خودرو از سال ۱۹۵۴ به عنوان یک فورد F100 شروع شد، سپس V8 با ظرفیت ۵٫۸ لیتری با ۳۹۰ اسب بخار ریخته شد (این ماده شما وجود دارد) و از نظر شخصیتی به ستاره نمایش A1 درجه ای که در اینجا دیده می شود، دوباره بازسازی شد. یکی از چیزهایی که الکس فراموش کرده است این است که او دارای یک روکش پوشیده شده است، که عملیات را محدود می کند. در من، شما می توانید مسائل را به عنوان بالا به عنوان دوست دارید. حداکثر آدامز

حکم:

اوه، هر چیزی با یک V10 برنده بلافاصله – متاسفم، حداکثر. این Dodge عملا یک جنگنده بریستول مارک پیرسون

ادامه مطلب

جیمز روپرت: هنگام بارگیری ماشین قدیمی شما – و آنچه که آن را با جایگزینی

راهنمای خرید ماشین مورد استفاده: Mini Cooper S

آنها را بخرند قبل از اینکه ما انجام دهیم: دست دوم برای ۵ اکتبر


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …