خانه / اخبار خارجی / قبل از اینکه آنها را بخرید، آنها را بخرید: برداشت های دست دوم برای ۹ نوامبر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

قبل از اینکه آنها را بخرید، آنها را بخرید: برداشت های دست دوم برای ۹ نوامبر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

Lincoln Navigator ، ۲۶،۳۴۰ پوند: این شلوغ است، مخاطره آمیز است، این درایو چپ دست است – این یک نامزد ثبت نام Lincoln Navigator برای ۲۶،۳۴۰ پوند است، حدود ۲۰ کیلوگرم کمتر از جدید فورد لبه Vignale امکانات عبارتند از پارکینگ فعال، دوربین احاطه شده و صوتی پیشرفته، و ۰-۶۲mph تنها ۵٫۸ ثانیه طول می کشد. این مدل قدیمی نسل سوم و تعداد انگشت شماری در خیابان های باریک است، اما چه زرق و برق!

دیده بان حراج:

فولکس واگن گلف TDI GT: بر اساس Statistica (یک شرکت آمار تعجب آور) متوسط ​​مسافت پیموده شده سالانه یک ماشین دیزل در تمام سنین مورد بررسی ۱۱۰۰۰ مایل است. به همین دلیل، منصفانه است که بگوییم که دیزل گلف GT سال ۲۰۰۱ که ۳۵۵،۰۰۰ مایل تحت چرخ آن بود و در حراج برای ۲۱۰ پوند از دست داده بود، اخیرا یک راننده بزرگ بود.

به عنوان مسافت پیموده شده در نظر گرفته شده، این کار ۱۸۷،۰۰۰ مایل انجام داده است. نه کسی آن را توصیف کرده است. در عوض، هر چیزی بیش از ۱۰۰،۰۰۰ مایل به طور مرتب به عنوان مسافت پیموده شده بالا توصیف می شود و باید اجتناب شود. حداقل یک خریدار گلف فاز نیست.

آن را در حالی که شما می توانید:

سوزوکی جیمنی SZ4 – قیمت جدید £ ۱۴،۲۹۹٫ قیمت در حال حاضر £ ۱۵،۹۹۹: چه کسی آن را باور خواهد کرد؟ تقریبا جدید Jimnys به نظر می رسد گران تر از موارد جدید بود قبل از آنها فروخته شده، پیش از مدل های جدید در اوایل سال آینده. ۱۵،۹۹۹ پوند که در اینجا نقل شده است مربوط به یک ۶۷ رینگ SZ4 با ۷۷۴۶ مایل در یک فروشنده Suzuki است. این رنگ فلزی و برخی از چرخ های آلیاژی خوب است اما در غیر این صورت استاندارد است. مدل جدید همه از حدود ۱۶،۰۰۰ پوند هزینه خواهد داشت و می گوید تستر ما که آن را بررسی کرد، "توانا، مطمئن و کاملا قانع کننده" است. "دریافت آن زمانی که آن را می رسد" توصیه ما خواهد بود، اگرچه یک لیست انتظار طولانی وجود دارد. [۱۹۶۵،۹۰۰۷]
منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: