خانه / اخبار خودرو به روز / شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ با پیشرانه‌ای کاملاً جدید – کارشناس سلامت خودرو 🚘

شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ با پیشرانه‌ای کاملاً جدید – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ هم‌اکنون به پیشرانه‌ی کاملاً جدید ۲٫۸ لیتری توربویی مجهز شده که قدرت و گشتاور بیشتری داشته و در عین حال مصرف سوخت کمتری در مقایسه با پیشرانه ۶ سیلندر ۴٫۳ لیتری قبلی نشان می‌دهد.


مدل سال ۲۰۱۹ این پیکاپ به خاطر استفاده از پیشرانه‌ی جدید ۱۷۲ کیلوگرم سبک‌تر از مدل فعلی مجهز به پیشرانه ۶ سیلندر می‌باشد. این در حالی است که مدل جدید فضای کابین و بار بیشتری دارد. نتیجه‌ی این کار مصرف سوخت کمتر و تولید پیکاپی با تجربه رانندگی هیجان انگیزتر می‌باشد.


مهندس ارشد سیلورادو درباره‌ی پیشرانه‌ی جدید این پیکاپ می‌گوید:

پیشرانه ۲٫۷ لیتری توربوی جدید سیلورادو پرفورمنس و مصرف سوخت احساس‌برانگیزی دارد. این خودرو در هر حالتی هیجان‌انگیز بوده و در زمان شتاب گیری سنگین هم عملکرد قابل‌توجهی دارد. پیکاپ ما در عین اینکه مصرف سوخت کمی داشته می‌تواند کارهای زیادی را انجام دهد.


پیشرانه‌ی ۲٫۷ لیتری یاد شده که به‌صورت استاندارد در تریم های LT و RST نصب شده ۱۴ درصد گشتاور بیشتر و ۱۳ درصد مصرف سوخت کمتری در شهر داشته و در بحث شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت نیز بیش از ۱ ثانیه سریع‌تر از مدل مجهز به پیشرانه ۶ سیلندر ۴٫۳ لیتری قبلی می‌باشد. سیلورادو همچنین با این پیشرانه می‌تواند مصرف سوخت کمتری در مقایسه با فورد F-150 XLT داشته باشد و با رم ۱۵۰۰ مجهز به پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری هیبریدی ملایم برابری کند.


قدرت این پیشرانه ۳۱۰ اسب بخار و گشتاور آن نیز ۴۷۱ نیوتون متر بوده و باعث ایجاد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعتی ۶٫۸ ثانیه‌ای می‌شود. ظرفیت یدک کشی سیلورادو ۲۰۱۹ برابر با ۳۲۶۵ کیلوگرم و ظرفیت محفظه بار آن نیز ۱۰۳۴ کیلوگرم می‌باشد.


نهایتاً باید گفت پیشرانه‌ی جدید این پیکاپ با تکنولوژی استارت/استاپ همراه شده که باعث بهبود مصرف سوخت در ترافیک می‌شود.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

فاصله‌ای ۳ ساله با اولین خودروی الکتریکی کادیلاک – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : تاریخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ کادیلاک در سال ۲۰۱۸ با فروش ۳۸۲۱۸۴ …