خانه / اخبار خارجی / سوار شدن اول: نمونه اولیه پورشه ۹۱۱ ۲۰۱۹ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

سوار شدن اول: نمونه اولیه پورشه ۹۱۱ ۲۰۱۹ – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

برای آکسلیرر، یک لحظه احساسی ظاهر شد. مهندس بی سر و صدا آلمان مدتهاست که بر توسعه ۹۱۱ و در سالهای اخیر Boxster و کیمن نیز رئیس جمهور شد. او اغلب به عنوان نگهبان گراند مقدس پورشه شناخته شده است. اما با وجودی که او از سالها بهتر است، ۹۹۲ پیش از بازنشستگی، آخرین پروژه اش شگفت انگیز است. با صحبت کردن با او قبل از اینکه ما را ترک کنیم، من احساس غرور خاصی را دیدم، اما همچنین یک مشخصی از بازتاب در نظرات او در مورد خودرو جدید.

"ما می دانیم که از کجا هستیم و کجا می خواهیم برویم. فاکتور تعیینکننده برای من این است که ۹۱۱ یک احساس رانندگی ایجاد می کند که هیچ ماشین دیگری نمی تواند آن را تحویل دهد. " "مدل جدید ۹۱۱ بهترین زمان برای همه خواهد بود."

چیزی که واقعا به شما حمله می کند هنگامی که ۹۱۱ جدید را برای اولین بار مشاهده می کنید، دقیقا چقدر نزدیک به پیشینیانش از نظر طراحی است. عنصر کلیدی، خط سقف منحنی منحنی، حفظ شده است تا مدل جدید را با روابط بصری روشن با هر ۹۱۱ تا سالهای پایانی حفظ کند. مطمئنا، رشد کرده است و، به هر حال، پیچیده تر از همیشه است، اما نگاه پایه بار دیگر حفظ شده است.

"Achleitner از نگاه جدید" گفت: "هر چیزی اما محتمل است. "حتی در جایی که عموم مردم انتظار دارند فاکتور بزرگتر را در نظر بگیرند، در بلندمدت، یک زیبایی زیباییشناسی، سود سهام را پرداخت می کند."

پورشه جزئیات بسیاری از جزئیات را تحت پوشش قرار می دهد تا زمانی که طرح پیشنهادی خودرو منتشر شود در ماه آینده در موتور لس آنجلس نمایش می دهد. این ناامید کننده است، اما شاید منطقی ، در حالی که مدل خروجی، با نام ۹۹۱٫۲، هنوز در فروش است ، من حدس می زنم

حتی پس از یک روز در ۹۱۱ جدید، کمی عادلانه برای گفتن وجود دارد. مانند مقادیر بزرگتر آن برای شروع.

مقررات حفاظت از دست زدن به عابران پیاده، Porsche را مجبور به کمی افزایش طول جلو. این به افزایش کوچکی در طول کلی و تغییرات خفیف در توزیع وزن (هنوز توهین آمیز و با شدت عقب مانده) منجر شده است. تغییرات در بدن نیز وجود دارد. با این حال، در حالی که پانل های جدید سه چهارم عقب، در حال حاضر به طور انحصاری با اجزای گسترده ای از بدن با حواس های خیره کننده تر هستند، شما را بیهوده برای یک مدل محدود از بدن در محدوده ۹۱۱ جستجو می کند.

در جای دیگر، تغییرات سبکانه به طور پیش بینی شده تکامل یافته . به روزرسانی ها برای ضربه گیرها، چراغهای جلو، دستگیره های درب، آینه ها و چراغ های عقب، که به نظر قابل توجهی نازک تر از قبل است و با یک باند نور کامل تمام شده، به روز می شود. تغییرات در داخل حتی مهمتر است، با پذیرش داشبورد جدید و کنسول مرکزی، و همچنین نسخه اصلاح شده بیشتر از فرمان ۹۱۸-Spyder سبک که قبلا ۹۱۱ امروزی را تحسین کرده است.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …