خانه / اخبار خودرو به روز / درگ هیجانی مک لارن ۷۲۰S و پورشه ۹۱۱ GT2 RS – کارشناس سلامت خودرو 🚘

درگ هیجانی مک لارن ۷۲۰S و پورشه ۹۱۱ GT2 RS – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

درگ های مهمی همچون رقابت سوپرکارها خیلی به خودروها بستگی نداشته و مورد مهم درباره آن مهارت راننده است. همان‌گونه که مشاهده خواهید کرد پورشه ۹۱۱ GT2 RS و مک لارن ۷۲۰S از نظر پرفورمنس تقریباً مشابه یکدیگر هستند اما یک سری مسابقه که شامل درگ از خط شروع هم می‌شود ثابت می‌کند مهارت راننده می‌تواند تفاوت قابل‌توجهی ایجاد کند. این دو سوپرکار در سه مسابقه حضور یافته‌اند و نتایج به دست آمده سورپرایز کننده است.


اولین مسابقه از حالت سکون بوده و پورشه کاملاً پیش می‌افتد. راننده‌ی مک لارن نمی‌تواند در زمان شروع استارت خوبی داشته باشد و همین امر منجر به برتری پورشه می‌شود. در نهایت هم مک لارن نتوانسته پورشه را بگیرد و ژرمن‌ها پیروزی واضحی به دست آورده‌اند.


دومین مسابقه از حالت رولینگ (در حال حرکت) بوده و اینجا وضعیت بهتری را شاهد هستیم. هر دو سوپرکار لانچ بسیار خوبی دارند. مک لارن می‌تواند پیش بیفتد و با فاصله‌ی بیش از یک خودرو پیروزی را به دست آورد.

اما سومین مسابقه نیز از حالت سکون شروع می‌شود و ۷۲۰S بازهم استارت خوبی ندارد. بازهم پورشه در اول کار پیش می‌افتد. مک لارن در ادامه قادر به رقابت با ۹۱۱ GT2 RS نبوده و در نهایت پورشه پیروز می‌شود. اگر مک لارن لانچ های بهتری داشت شاید در هر سه مسابقه پورشه را شکست می‌داد.

مک لارن از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی ۷۱۰ اسب بخاری استفاده می‌کند درحالی‌که پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربوی پورشه ۷۰۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. با این تفاسیر باید مسابقه نزدیک‌تری را مشاهده می‌کردیم.


مسابقاتی همچون درگ پورشه و مک لارن کاملاً هیجان‌انگیز هستند اما خب این یکی حالت دوستانه‌تری داشته و نتایج به دست آمده خیلی جالب‌توجه نیستند چراکه برنده شدن اولویت کمتری در مقایسه با هیجان دوستانه دارد.

[دانلود ویدئو]


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

ب‌ام‌و سری ۷ فیس‌لیفت، آئودی A8 یا مرسدس S کلاس؟! – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : به دنبال سدان های لوکس و پرچم‌دار ژرمنی هستید؟ شاید با …

 

اشتراک گذاری⏬: