خانه / اخبار خارجی / جگوار در حال تبدیل به نام تجاری EV تنها است – کارشناس سلامت خودرو 🚘

جگوار در حال تبدیل به نام تجاری EV تنها است – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

بسیاری در JLR بر این باورند که این طرح رادیکال برنده برنده است. این ممکن است جگوار بهترین فرصت برای رشد خود را به یک نام تجاری خود را حمایت می کند؛ این تضمین می کند که JLR دارای آیتم های سفارشی در بازار جهانی رو به رشد برای EVS های لوکس است. و اگر موفق شود، این شرکت CO2 را به طور متوسط ​​کاهش می دهد و باعث کاهش فشار بر Land Rover برای تولید مدل های الکتریکی می شود که به نام تجاری درست نیست.

اعداد تولید نشان می دهد وضعیت جگ:

برای مقیاس مناسب از مشکلات جگوار، شما باید در ماه ژانویه و اوت امسال این کارخانه تولید قلعه برومویچ را ببینید.

با شماره مدل ساخت مدل تولیدات XE و XF به طور قابل توجهی کاهش یافته و به ترتیب به میزان ۲۵ و ۱۷ درصد به ترتیب در سال بوده است.

در طول مدت مشابه، ۶۳،۸۱۵ نمونه از F- Pace و E-Pace در خارج از قلعه برومویچ ساخته شدند. فروش کل جگوار در طی هشت ماه اول سال ۲۰۱۸ به ۱۱۶،۸۴۹ رسیده بود که شامل ۵۸۸ مدل I-Pace بود.

با در نظر گرفتن سالی کامل فروش، خروجی قلعه برومویچ حدود ۷۸،۷۰۰ واحد و کل فروش جگوار در حدود ۱۷۵۲۰۰ برای یک نام تجاری با سه سالن اصلی و دو میدان مغناطیسی جریان اصلی، این رقم بسیار کم است.

حتی SUV های جگوار نیز تحت شرایط آب و هوایی قرار دارند. فروش F-Pace طی ماه های ژانویه تا اوت امسال کاهش ۲۳ درصدی داشته است، هرچند که در قلعه برومویچ ساخته نشده است.

E-Pace تا کنون ثابت شده است اما حاشیه سود این ماشین نسبتا باریک است در مقایسه با بقیه محدوده جگوار

کاهش در فروش باعث شده است که جگوار Castle Bromwich را به یک برنامه تولید سه روزه تبدیل کند که بر ۳۰۰۰ کارمند تأثیر می گذارد. این مدل به شدت با Land Rover تفاوتی دارد که در سال ۲۰۱۸ به بیش از ۳۰۰،۰۰۰ وسیله نقلیه حرکت می کند. فروش مدل هایی مانند Discovery Sport و Range Rover Sport با وجود پیشروی خود سالها


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …