خانه / اخبار خارجی / جدید BMW M8: 600 اسب بخاری به علاوه سوار کوپه نمونه اولیه پیاده روی – کارشناس سلامت خودرو 🚘

جدید BMW M8: 600 اسب بخاری به علاوه سوار کوپه نمونه اولیه پیاده روی – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

"ما کاملا متقاعد شده ایم، و نه تنها در مورد عملکرد آن، که برای ما کاملا جدید است. از لحاظ چابکی، هر کدام کمی بهتر از رقابت است. حتی با درایو چهار چرخ، ما می توانیم آن را برنامه ریزی کنیم تا صفات رانندگی سنتی با عقب داشته باشیم وقتی که راننده آرزو دارد. »

هاکر، که بر اساس مهندسی همه مدل های اخیر M است، نشان می دهد تلاش های زیادی برای ارائه کوپه M8 با پاسخ و شدت بیشتر از M5 متمرکز شده است، که با آن مکانیسم های خود را به اشتراک می گذارد.

"ما بسیاری از تنظیمات دقیق را به فرمان، چشمه، دمپر و بوشینگ انجام داده ایم. مولفه های فردی بسیار مشابه هستند، اما آنها به طور متفاوتی تنظیم می شوند. "

همانطور که نمونه اولیه متشکل از یک سر و صدا از صدای اگزوز وارد می شود، برخی از منحصر به فردی که هاکر درباره آن صحبت می کند، روشن است طراحی بیرونی آن، عناصر خاصی که از مسابقه M8 GTE گرفته شده توسط BMW Motorsport در مسابقات قهرمانی جهان استقبال می کنند.

قبل از باز کردن درب بیرونی درب مسافر طولانی و صعود در من گفته ام که ارتفاع سواری پایین تر از M850i ​​است. این، Hacker اذعان می کند، کوپه M8 یک مرکز جاذبه است که ۲۴ میلیمتر پایین تر از M5 است.

آنچه در طی سه دور بعدی مدار قبلی F1 دنبال شد، بیشتر نشانگر سمت چپ آن کاهش در مرکز بود معنی گرانش در حالی که هرگز آسان ساختن نتیجه های اجباری از یک حرکت کوتاه در صندلی مسافرتی، شور و شوق Hacker برای کیفیت پوچ کوپه M8 قطعا به نظر می رسد توجیه است. ۱۹۶۵۹۰۰۲ هرگز هیچ شک و تردید در مورد ویژگی های شتاب دهنده کوپه M8؛ با بیش از ۶۰۰ اسب بخار و چرخ دنده چهار چرخ به مدت ۰-۶۲ مگاپیك ثانیه در زیر ۳٫۴ ثانیه از استاندارد M5، و همچنین سرعت بالای بیش از معیار ۱۸۶ مگاپیکسل.

نه، سوال واقعی سوار M8 Coupe تا کنون توانایی آن برای مطابقت با این سرعت با گونه ای از علاقه مندان به مدیریت بوده است. با این حال، پس از شاهد کنترل برجسته بدن خود، توانایی تغییر جهت با تمام دقت کوره ماشین بسیار کوچکتر و سبک تر و سهولت که در آن می توان در overursteer لجوج زده شده است روشن است که این فقط یک مسافر بزرگ با قیمت بالا است که به دنبال در نظر گرفته شده به عنوان یک ماشین ورزشی اما – و احساس رایگان آن را با دانه نمک در این مرحله – یک ماشین ورزشی واقعی در آن بسیار حق.

مانند M5، سیستم چهار چرخ در کوپه M8 برنامه ریزی شده است برای ارسال تا ۱۰۰ درصد از درایو به چرخ های عقب در حالت M پویا. همچنین یک تابع برش گشتاور ساخته شده در دیفرانسیل عقب وجود دارد که به وسیله آن بیشترین دستکاری را در اختیار چرخ قرار می دهد. نتیجه خودرویی است که وقتی شما آن را می خواهید تمام امنیت یک ماشین با چهار چرخ را در اختیار شما قرار می دهد و با فشار دادن یک دکمه، تمام ویژگی های خوش تیپ قدرتمند خودروی عقب را در هنگام استفاده از شرایط اجازه می دهد. [۱۹۶۵۹۰۱۰]
منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: