خانه / اخبار خارجی / جدید جیپ Wrangler از ۴۴،۴۹۵ پوند قیمت – کارشناس سلامت خودرو 🚘

جدید جیپ Wrangler از ۴۴،۴۹۵ پوند قیمت – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

خودرویی که در حال حاضر در آمریکا عرضه می شود اولین خودروی Wrangler است که یک موتور بنزینی با چهار سیلندر با استفاده از یک توربو شارژ دوقلو و تکنولوژی جدید eTorque دارد.

سیستم ترکیبی خفیف بازار آمریکا حداکثر از ۲۷۰ اسب بخار و ۲۹۵ اسب بخار گشتاور، در حالی که همچنین قادر به بهبود قابل توجهی در بهره وری. تکنولوژی توقف / شروع شامل می شود و موتور هنگام تعویض خودرو می تواند خاموش شود. [۱۹۶۵،۹۰۰۲] Wrangler همچنین با یک موتور بنزینی ۳٫۶ لیتری با ۲۸۵ اسب بخار و ۲۶۰ لیتر گشتاور گنجانده شده است، در حالی که ۳ لیتری دیزلی که تولید می کند ۲۶۰ اسب بخار و ۴۴۲ پوند فوت به محدوده ۲۰۱۹ اضافه خواهند شد. هر دو واحد از تکنولوژی شروع / توقف استفاده می کنند. درایو به تمام چهار چرخ هدایت می شود، با کمترین نسبت اختلاط قفل ۴: ۱ موجود است (آنها در اتومبیل های Rubicon استاندارد هستند).

SUV آمریکایی که برای اولین بار در نمایشگاه LA نشان داده شده است نسخه های قابل توجه فنی به روز شده است، اما طراحان مطمئن شده اند که نگاه آشنا از پیشانی های خود را حفظ کند، که تا سال ۱۹۸۶ ادامه دارد. [۱۹۶۵،۹۰۰۲] این در دو و چهار درب در Sport، Sport S، صحرا (منحصر به فرد به چهار درب) و Rubicon تر و تمیز. این مدل جدید نور LED را روشن می کند و با گزینه های بیشتر در فضای باز در دسترس است، از جمله این که درب ها و سقف را می توان برداشته است.

در داخل، فناوری سرگرمی یو اس بی، در داخل یک صفحه نمایش لمسی مرکزی نصب شده است که شامل Apple CarPlay و Android Auto . اتومبیل های پایه یک صفحه ۵٫۰ اینچ دریافت می کنند، اما نسخه های ۷٫۰ و ۸٫۴ در مدل های بالاتر در دسترس هستند. یک صفحه نمایش ۷٫ ۲ اینچی دیجیتال LED نیز موجود است. اتومبیل های پایه با صفحه نمایش ۳٫۵ اینچ بین شماره گیری ها انجام می شود.

نظر: جیپ Wrangler – این است که چگونه مجددا آیکون جاده ای را مجددا

۱۹۶۵۹۰۰۲] همانند پیشینیانش، Wrangler جدید بر اساس طراحی شاسی بر روی قاب است. این خودرو دارای سوسپانسیون پنج لاین است، در حالی که ارتفاع مرکز رول افزایش یافته است و مقادیر بهار را مجددا تقویت می کند تا توانایی های خارج از جاده اتومبیل را بالا ببرد و کیفیت سواری را افزایش دهد. [۱۹۶۵،۹۰۰۲] جیپ ادعا می کند که این خودرو می تواند از طریق آب به عمق ۷۶۰ میلیمتر ۴۰ میلیمتر کوتاهتر از آنچه بزرگتر Range Rover Sport می تواند مدیریت کند، و شیب را با مسیر ۴۴ درجه و زاویه خروج ۳۷ درجه ارتقا دهید. ارتفاع بالابر ماشین ۲۷۷ میلی متر است.

علاوه بر سخت افزار خاموش جاده، خودروی جدید یک سیستم ایمنی جدید با ۷۵ سیستم فعال و غیرفعال در دسترس است. این شامل نظارت روی کور کور، کاهش رول الکترونیکی و تکنولوژی تشخیص مسیر عبور صلیب است.

هنگامی که Wrangler جدید به انگلستان می رسد، احتمالا این کار را در تعداد بیشتری از قبل انجام خواهد داد. حجم انگلستان Wrangler فعلی که هنوز در انگلیس خریداری است، کم است، اما به طور مداوم پایدار است، با ۳۲۲ واحد در سال ۲۰۱۶ تحویل داده شده است. جیپ انگلستان برای افزایش نسل Wrangler پس از درخواست مشتریان آینده نگر برای خودروهای بیشتر وارد می شود.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

مرسدس بنز SL Grand Edition را نشان می دهد – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : مرسدس بنز یک نسخه به روز شده از موجود SL را …