خانه / اخبار خودرو به روز / تیونینگ پرقدرت ب‌ام‌و X4 توسط دالر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

تیونینگ پرقدرت ب‌ام‌و X4 توسط دالر – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

تیونر سوئیسی دالر کامپتیشن در حالی معرفی پکیج ارتقایی خود برای جدیدترین نسل ب‌ام‌و X4 است.


اولین پکیج برای مدل M40i تدارک دیده شده است. پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری این کراس اوور لوکس هم‌اکنون خروجی ۴۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۶۳۰ نیوتون متری داشته که نشان دهنده‌ی افزایش ۶۰ اسبی قدرت و ۱۳۰ نیوتون متری گشتاور در مقایسه با مدل استاندارد می‌باشد؛ اما مدل دیزلی M40d هم بجای قدرت ۳۲۶ اسبی و گشتاور ۶۸۰ نیوتون متری نسخه کارخانه‌ای دارای قدرت و گشتاور به ترتیب ۳۸۰ اسب بخار و ۷۸۰ نیوتون متری است. البته دالر اشاره‌ای به شتاب و سرعت این کراس اوور تیون شده در خط مستقیم نداشته است.


بخش دیگر این پکیج شامل کیت سیستم تعلیق اسپورت است. دالر خاطرنشان ساخته این سیستم تعلیق نه تنها ارتفاع خودرو را کاهش داده بلکه باعث بهبود هندلینگ، کاهش حساسیت در برابر بادهای جانبی و بهبود پایداری شده است. تکمیل کننده‌ی این مجموعه جذب‌کننده‌های شوک اصلاح شده است.

خصیصه‌ی دینامیک ب‌ام‌و X4 نیز با استفاده از سیستم فولاد از جنس فولاد ضدزنگ ارتقا یافته است. این سیستم که توسط دالر توسعه یافته از ۴ خروجی اگزوز سود برده و صدای پرطنین‌تر و عمیق‌تری ایجاد می‌کند.


نهایتاً باید گفت دالر برای افزایش جذابیت بصری این کراس اوور لوکس اقدام به نصب رینگ‌های بزرگ ۲۱ اینچی در جلو و ۲۲ اینچی در عقب کرده است.


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

ب‌ام‌و سری ۷ فیس‌لیفت، آئودی A8 یا مرسدس S کلاس؟! – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : به دنبال سدان های لوکس و پرچم‌دار ژرمنی هستید؟ شاید با …

 

اشتراک گذاری⏬: