خانه / اخبار خارجی / بررسی BMW i8 Roadster 2018 UK – کارشناس سلامت خودرو 🚘

بررسی BMW i8 Roadster 2018 UK – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو :

در هر چیزی اما سریع تر، صاف تر و صاف تر جاده ها و بزرگراه ها در داخل و اطراف محدودیت سرعت ملی، i8 فقط بیش از حد سرسخت شرکت . استحکام "ورزشی" نه، بیشتر به نوع تعلیق در تعلیق تنظیم شده است تا کمترین کنترل بدن را مسدود کند.

این بسیار سرگرم کننده تر از گوشه ای است که از یک گوشه شتاب می کند و نه به تدریج و تبدیل شدن به یک، به لطف ترکیبی احساس بی عاطفه و احساس ناخوشایند در نیمه اول پدال ترمز ترمز، و تمایل به کمرنگ شدن هنگام فشار دادن. با این حال، آن را به صورت صاف و گوشه های سریع، بدون آن که واقعا شما را در هیچ چیز دیگری غیر از زمانی که پدال را در گوشه ای از گوشه قرار می دهید برای لذت بردن از این سرعت نقطه به نقطه یک بار دیگر. شما تعجب می کنید که اقتصاد سوخت رسمی ۱۴۱ مگاواتی را بیاموزید دقیقا مشخص نیست – زمانی که باطری خالی می شود، ۳۵mpg بدون در نظر گرفتن شرایط جاده ای نسبتا ثابت باقی می ماند، بنابراین تقسیم طول سفر و چیزی که شما مدیریت کنید تا از ۳۰ مایل یا بیشتر از قدرت برق مطلع شوید تا بدانید که چقدر کارآمد است که برای شما باشد. اما هرچه اقتصاد ترکیبی بنزین الکتریکی است، حتی در بدترین حالت، ۳۵ مگاوات برای خودرویی با چنین تظاهرات ورزشی چشمگیر است.

آیا باید یکی را خریداری کنم؟

فراخوانی چیزهایی که پیش از زمان آنها انجام شده، کاری بسیار پرهزینه است، زیرا ما بایستی تفکر خود را تنظیم کنیم تا به عنوان سازنده آن را ببینیم. [۱۹۶۵۹۰۰۲] این مربوط به i8 است – شما می دانید آینده چنین شبیه به این نیست، و این ماشین به جای چشم انداز ۲۰۱۴ نسبت به آینده، و نه امروز، با همه چیزهایی که در اطراف اتومبیل های الکتریکی و قوانین در دوره مداخله اتفاق افتاده است. برای این منظور، من شک می کنم BMW جایگزین i8 می شود، زمانی که اتومبیل های الکتریکی از همه انواع به جای پیش نمایش خاصی از چیزهایی که به نظر می آیند، تبدیل به یک پیش فرض می شوند.

در این دوره، I8 یک جایگزین ورزشی برای پورشه ۹۱۱ است. به عنوان یک ماشین ورزشی، این فقط خوب نیست، یا یک کوپه یا در حال حاضر یک راننده است. به عنوان یک دستاورد تکنولوژیکی و بیانیه ای برای هدف صنعت، ، i8 بزرگ مدرن است ، و نسخه روسترد که فرمول مطلوب تر از چیزی است که سازش های معمولی مانند تبدیل از یک ثابت بام که به ارمغان می آورد.

آیا این خاص جذاب است؟ نه واقعا. اما پس از آن هم کوپه نیست. با این حال، i8 هنوز به اندازه کافی درخشان است تا نعمت های ما را به دست آورد و در کلاس طاقت فرسا، راننده جاده ای است که برای رفتن آماده است.

BMW i8 Roadster مشخصات

محل Warwickshire، انگلستان قیمت £ ۱۲۴،۷۳۵ در حال فروش در حال حاضر موتور ۱۴۹۹cc، ۳ سیلندر، توربو شارژ، بنزین، موتور الکتریکی همراه قدرت ۳۶۹ اسب بخار (ترکیبی) ۲۳۶ لیتر فوت در ۳۷۰۰ دور در دقیقه (موتور بنزینی) و ۱۸۴ لیتر فوت (موتور الکتریکی) گیربکس ۶ اسب بخار اتوماتیک برای موتور بنزینی، موتور ۲ اسب بخاری برای موتور الکتریکی وزن خالی ۱۵۹۵ کیلوگرم سرعت بالا ۱۵۵ مگاپیکسل ۰-۶۲mph 4.6 ثانیه اقتصاد سوخت ۱۴۱mpg CO2 46g / km رقیبان پورشه ۹۱۱ ، F-Type جگوار


منبع

car helth expert

اشتراک گذاری⏬:

درباره ی younesfathali

همچنین ببینید

جدید کارما Revero پلاگین در آزمایشات سالن هیبریدی در اروپا – کارشناس سلامت خودرو 🚘

کارشناس سلامت خودرو : Revero فعلی با استفاده از پانل های خورشیدی واقع شده در …

 

اشتراک گذاری⏬: